KONST / Litografier / Färglitografi 16186113
nr 1618 6113
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad 77/300, daterad -95, figuriner. Färglitografi, bildmått: 39x55 cm, yttermått inklusive ram: 58x76 cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:15:00